Alüminyum Mıknatıslı Fitil

Alüminyum Mıknatıslı Fitil

Alüminyum mıknatıslı fitiller son teknoloji olmasının yanında fitil çeşitleri arasında en yüksek para ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacak fitil çeşitlerinin başında gelmektedir.

Firmamız Ankara içerisine ücretsiz montaj sağlamakla beraber, metre başına 20 TL'den hesaplanan maliyet fiyatı ile ekonomik bir şekilde cam balkonunuzun fitilini yenilersiniz. Yani ekstra hiç bir masrafa gerek kalmadan sadece cam balkon fitiline para ödersiniz! 0536 575 75 12 numaralı telefondan bizi hemen arayarak eskiyen ve kırılan şeffaf fitillerinizi yeni sistem mıknatıslı alüminyum fitiller ile değiştirebilirsiniz! Randevu alarak haftanın 7 günü istediğiniz saatte montajınızı gerçekleştirmekteyiz.

  • Ankara ilçelerine ücretsiz montaj
  • Ankara dışına adrese teslim kargo
  • Sararmayan ve kırılmayan güçlü fitiller
  • Dekoratif ve şık bir görünüm
  • En kaliteli işçilik ve malzeme
  • Ömür boyu güvenle kullanım
  • 7 gün 24 saat montaj fırsatı
  • Hemen bizimle görüşmek için arayın.

Neden Alüminyum Mıknatıslı Fitil Tercih Ediliyor?

Köşeli ve oval balkonlar için de uygulanabilen cam balkon fitil değişimi ve tamiri hizmetleri, son teknolojiden imal edilen mıknatıslı sistem ile yapılmaktadır. Sağ ve sol taraftan birbirini çekerek arasından hiç bir şey geçmesine izin vermeyen güçlü yapısı ile alüminyum mıknatıslı fitiller son derece şık ve hoş bir görünüme sahip olmasıyla da öne çıkmaktadır. Alüminyum mıknatıslı fitiller %99 oranında ses, hava ve suyu engellemesiyle son yıllarda tüm ev sahiplerinin tercihi olmaya başlamıştır. Mıknatıslı fitiller sağ ve sol tarafında bulunan mıknatıslar ile fitilleri birbirine çekerek arasından su, hava ve ses geçmesini %99 oranında başarıyla engellemektedir. Hemen siz de 0536 575 75 12 numaralı telefondan bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz. Siz de Ankara alüminyum fitil firmamızdan randevu alarak hemen eskimiş fitillerinizden kurtulabilirsiniz. Ankara dışında yer alan müşterilerimiz için adrese teslim kargo ile siparişiniz göndermektedir. Dilerseniz fitilleri bu şekilde de sipariş verebilirsiniz.