Alüminyum Fırçalı Fitil

Alüminyum Fırçalı Fitil

Dış kasası güçlü alüminyum malzemeden oluşan ve hiç bir zaman sararma ve kararma yapmayan alüminyum fırçalı fitilin iç tarafı ise bir süpürgelik görevi gören fırçalı sistemden oluşmaktadır.

Sadece metre başına 20 TL fiyatıyla Türkiye'nin en uygun fiyatlarını sunan firmamız ayrıca ücretsiz montaj kampanyası ile montaja para ödemeden eskiyen ve kırılan şeffaf fitillerinizin değiştirilmesi için 7 gün hizmet sunmaktadır. Hemen telefon numaramızdan bize ulaşarak siz de Ankara içerisine ücretsiz alüminyum fitil değişimi siparişi verebilirsiniz. Bir ömür kullanabileceğiniz bu yeni nesil fırçalı alüminyum fitiller ile balkonunuz aynı zamanda dekoratif ve şık bir görünüme de kavuşmaktadır.

  • Ankara ilçelerine ücretsiz montaj
  • Diğer şehirler için adrese teslim kargo
  • Ömür boyu güvenle kullanım
  • 7 gün 24 saat montaj için hazırız
  • Hemen bizimle görüşmek için arayın.

Alüminyum Fırçalı Fitilin Farkı Nedir?

Fırçalı fitiller, içerisinde bulunan fırçalı yapısı ile birbirine yapışarak arasından ses, hava ve su geçmesini engellemektedir. Mıknatıslı fitillerle beraber en çok tercih edilen fitil sistemidir. Alüminyum fitil, eskiyen ve kararan, artık eski teknoloji olarak nitelendirebileceğimiz plastik (şeffaf) fitillerden farklı olarak ses, rüzgar ve su geçirmeyen yapısı sayesinde hem enerji ve para tasarrufu yapmanızı sağlar, hem de renk değiştirmeyen yapısı ile cam balkon fitilinizin oldukça şık ve dekoratif bir görünüme bürünmesini sağlamaktadır.